Denizyolu Taşımacılığı

Genel Bakış

Link Lojistik Hizmetleri A.Ş., ihracat ve ithalat yapan firmaların lojistik ihtiyaçlarına en uygun taşımacılık çözümlerini, kusursuz bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır. İthalat ve ihracat taşımalarının yanı sıra transit yükleme hizmeti ve üçüncü ülkeler arası ticaret (cross-trade) yüklemelerinde de engin bir tecrübeye sahiptir. 

Link Lojistik Hizmetleri A.Ş. olarak, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla acenteyi kapsayan geniş acente ağımız, deneyimli kadromuz ve güvenilir partnerlerimizle, yüklemelerinizin çıkış noktasından varış noktasına kadar olan tüm süreçlerini kusursuz bir şekilde yönetiyor, esnek ve yaratıcı çözümlerimiz ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Sunduğumuz güvenilir hizmet kalitesi, müşteriye özel servis anlayışı ve rekabetçi fiyatlarımızla, lojistik süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı olacak sektör lideri bir kuruluşuz. 

Denizyolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz
  • FCL (Full Container Load) 
  • LCL (Less than a Container Load)
  • Özel Ekipman Seçenekleri (Open Top, Flat RackReefer Konteyner) 

Link Lojistik Hizmetleri, farklı sektörlerin farklı taşıma ihtiyaçları için en doğru lojistik stratejilerini geliştirir. Yüklenen ürünlerin cinsine göre en uygun ve en doğru ekipmanlarla hizmet verir.

Link Lojistik, tedarik zincirinde meydana gelebilecek olası değişikliklere uyum sağlayan esnek ve dinamik bir hizmet anlayışını benimser. Gönderileriniz A’dan Z’ye her yönüyle ele alınır.

Altı kıtaya yayılmış geniş hizmet portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunuyoruz.

Neden Biz?

Denizyolu taşımacılığı, taşımacılık grubumuzun ana faaliyet alanıdır. Yirmi yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle, dünyanın tüm limanlarına denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ortak bir vizyonla bir araya gelen dinamik ve uzman ekibimiz, geniş hizmet yelpazemizin tüm avantajlarından yararlanmanız için her zaman yardıma hazırdır.

İhtiyaçlarınıza en uygun lojistik strateji ve çözümleri için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı & Efektif Teslim<br />
Seçenekleri
Hızlı & Efektif Teslim
Seçenekleri
Geniş Acente<br />
Ağı
Geniş Acente
Ağı
Rekabetçi<br />
Fiyatlar
Rekabetçi
Fiyatlar