Sıvı & Gaz Taşımacılığı

Genel Bakış

Uluslararası arenada sektöre öncülük eden lider tank operatörlerini temsil etmekten gurur duyuyoruz. Çeşitli kapasitelerdeki kimyasal, gıda ve gaz tanklarımızla ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor; ısıtma, yıkama ve depolama hizmetleri sunuyoruz. 

Ekipmanlarımız
ISOTANK

Farklı tip ve kapasitelerdeki tank konteyner alternatiflerimizle, her sektörün özel ihtiyaçlarına cevap veren en uygun ekipmanı sağlıyoruz. 

Kimyasal Tank

10.000 lt. ile 26.000 lt. arası taşıma kapasitesine sahip paslanmaz çelik tank konteynerlerimizle, sıvı kimyasal üreticileri için kusursuz bir hizmet kalitesi sunuyoruz. 

Gıda Tankı

Yiyecek ve içecek endüstrisine özel olarak ayrılmış gıda sınıfı tanklarımızla, yurtiçi ve uluslararası taşıma hizmetleri sunuyoruz. Gıda sınıfı tanklarımız, depolama ihtiyaçlarınız için de alternatif bir çözüm olarak hizmetinizdedir. 

Gaz Tankı

Çeşitli gazların taşınması ve depolanmasında sağlık, güvenlik, çevre ve kalite standartlarına uygun hizmetler sunuyoruz. 

FLEXITANK

Flexitank, tehlikeli olarak sınıflandırılmamış sıvı maddelerin konteyner ve tır içinde taşınmasını sağlayan çok katmanlı ambalaj malzemesidir. 12000 litreden 26000 litreye kadar kapasiteli ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Flexitank tek kullanımlıktır ve elleçleme maliyetini düşürür. IBC ekipmanlara göre %15, varillere göre %45 ve şişelere göre %50 daha fazla kapasiteye sahiptir.  

KARA TANKERİ

Müşterilerimizin ürün yelpazesine göre 38.000 litreye kadar kapasiteye sahip paslanmaz çelik, ADR’li kara tankerleri ile ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. 

Ek Hizmetlerimiz
Isıtma Hizmetleri

Elektrikli ısıtma, su buharı ile ısıtma ve sıcak su ile ısıtma olmak üzere üç farklı yöntemle tank ısıtma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Depolama Hizmetleri

Gümrüklü ve gümrüksüz sahalarda, muhteviyatı tehlikeli madde kapsamında olan veya olmayan tank konteynerleriniz için depolama hizmeti veriyoruz. 

Yıkama Hizmetleri

Tank yıkama işlemleri uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilir ve yıkama sonrası EFTCO onaylı yıkama sertifikası verilir.

Neden Biz?

Hızlı & Efektif Teslim Seçenekleri
Hızlı & Efektif Teslim Seçenekleri
Geniş Acente<br />
Ağı
Geniş Acente
Ağı
Rekabetçi<br />
Fiyatlar
Rekabetçi
Fiyatlar